Wspieramy polskie firmy w rozwoju

Dzisiejszy rynek pracy to nieustająca walka o pracowników i zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych. Braki kadrowe doskwierają praktycznie każdej branży, a brak fachowców na rynku pracy spowalnia rozwój biznesów. Bisar stara się zapełnić tę lukę i pomaga firmom w ich rozwoju.

Obecnie największy brak pracowników odnotowuje branża przetwórstwa żywności i  logistyczna – zwłaszcza jeżeli chodzi o kierowców mających uprawnienia na TIRy. Wszyscy jesteśmy świadomi rażącego braku fachowców na rynku pracy i faktu, że bez nich polskie firmy nie są w stanie wyprodukować, ani sprzedać więcej towarów. Bisar stara się zapełnić tę lukę i pomóc firmom w ich rozwoju.

Działalność firmy Bisar w krajach Europy Wschodniej opiera się na rekrutacji pracowników z Ukrainy i Mołdawii. Nasza firma posiada biura rekrutacyjne m.in. we Lwowie, Odessie, Kijowie i Kiszyniowie. W Polsce obsługujemy Klientów w biurach w Warszawie, Gdańsku, Gorzowie czy Olsztynie, gdzie zajmujemy się rekrutacją i całościowym outsourcingiem usług HR dla polskich firm.

Rekrutację opieramy w firmie na systemie CRM, który nie tylko umożliwia nam odpowiednią segmentację kandydatów, ale także pomaga budować relacje z Klientami. Nasi specjaliści HR zapewniając określoną grupę pracowników dla przedsiębiorstwa, przejmują także wszystkie procesy operacyjne na terenie zakładu, obejmując w 100% nadzór nad ich efektem. To my dbamy o wszelkie formalności związane z pobytem cudzoziemców, ich zakwaterowanie czy obsługę prawną i kadrowo-płacową.

Outsourcing procesów i usług to popularna metoda wykorzystywana w zarządzaniu wielu firm, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Dlatego firmy outsourcingowe, takie jak nasza, wciąż stanowią jeden z prężniej rozwijających się sektorów. Obsługa przez podmiot zewnętrzny takich obszarów jak zarządzanie zasobami ludzkimi, w tym procesami rekrutacji, nadzór projektowy czy logistyka, przynoszą wymierne korzyści. Znalezienie pracowników odpowiadających naszym potrzebom to tylko wierzchołek całej góry lodowej. W procesach zatrudnienia firmy zmuszone są często do prowadzenia wielu niezbędnych szkoleń, oddelegowywania pracowników z dłuższym stażem pracy i większym doświadczeniem do nadzoru nad nowo zatrudnionymi, co generuje dodatkowy czas i powoduje obniżenie wydajności przedsiębiorstwa. Takie firmy jak nasza specjalizujące się w outsourcingu usług mają w swoich zasobach profesjonalistów, których doświadczenie i wiedza pozwala na sprawne realizowanie powierzonych funkcji.

Z doświadczenia wiem, że w outsourcingu rekrutacji najbardziej sprawdza się wieloletni model współpracy, gdzie doświadczeni rekruterzy, poza tym, że wypracują model rekrutacji przystosowany do zmieniających się realiów rynku pracy, dodatkowo budują solidną markę przedsiębiorcy. Każdy zarządzający doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że sama sprzedaż usług czy produktów w ramach działalności to tylko kropla w morzu zadań, związanych z prowadzeniem firmy. Niedoświadczeni pracownicy, powielanie zadań, rotacja personelu skutkująca często przestojami w działalności, to główne czynniki generujące koszty i pochłaniające cenny czas. Dlatego  taka forma współpracy, na zasadzie outsourcingu usług, jest bardzo wygodna dla polskich firm.

Filip Aryanowicz, wiceprezes zarządu w firmie Bisar

Bisar Sp. z o.o. to ogólnopolska agencja pracy o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca  się w usługach rekrutacyjnych,  outsourcingu,  logistyce zasobów ludzkich i formalnościach kadrowo-podatkowych.


Źródło: Forbes, www.forbes.pl, link do artykułu: https://www.forbes.pl/wspieramy-polskie-firmy-w-rozwoju/x82d2x8

Kontakt

JOBSI Sp. z o.o.
Obrońców Westerplatte 5
83-000 Pruszcz Gdański
NIP: 5272859029
REGON: 380832849

Dla pracownika

Call center:
+48 58 350 2300
+38 095 649 7272

Wyślij swoje CV
jobs@jobsi.pl

Dla pracodawcy

Call center:
+48 58 350 2300
+38 095 649 7272

Wyślij zapytanie:
biuro@jobsi.pl