Leasing pracowników – dlaczego warto?

Leasing pracowniczy każdego roku zyskuje coraz większe grono zwolenników. Zatrudnienie tymczasowe daje bowiem bardzo dużo możliwości i profitów zarówno pracownikom jak i przedsiębiorcom.

W ramach leasingu pracowniczego najczęściej zatrudnia się pracowników do prac sezonowych, takich jak turystyka, hotelarstwo czy zbiory, ale również do realizacji konkretnych projektów.

Bardzo dużo tego typu ofert pracy znaleźć można w branży budowlanej, logistycznej czy magazynowej. Zdarza się jednak i jest to coraz częściej stosowaną praktyką, że w ramach tej formy zatrudnienia, pozyskuje się specjalistów i menadżerów.

Współpraca z agencją pracy tymczasowej to dla przedsiębiorców wiele profitów.

Dzięki takiej współpracy firmy zupełnie nie muszą zajmować się kwestiami formalnymi i procesami HR. Wszelkie działania związane z rekrutacją, zatrudnieniem i rozliczeniem zostają po stronie agencji.

Jest to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Przedsiębiorca nie musi tworzyć w ramach własnej struktury organizacyjnej wyspecjalizowanego działu kadr i płac, zlecając cała pracę agencji.

W przypadku choroby czy odejścia pracownika w trakcie projektu, to agencja martwi się o pilne znalezienie zastępstwa, zapewniając niemal natychmiastowe zapełnienie wakatu.

Często bierze też na siebie organizację zakwaterowania czy transportu pracowników do miejsca pracy.

Podczas rekrutacji obcokrajowców, agencja przejmuje wszelkie formalności związane z ich pobytem w Polsce, zapewnia nawet koordynatora/tłumacza, który opiekuje się pracownikami i dba, aby bariery językowe nie utrudniały pracy i nie zmniejszały jej jakości.

Kontakt

JOBSI Sp. z o.o.
Obrońców Westerplatte 5
83-000 Pruszcz Gdański
NIP: 5272859029
REGON: 380832849

Dla pracownika

Call center:
+48 58 350 2300
+38 095 649 7272

Wyślij swoje CV
jobs@jobsi.pl

Dla pracodawcy

Call center:
+48 58 350 2300
+38 095 649 7272

Wyślij zapytanie:
biuro@jobsi.pl