Jobsi Gryfino

Pracownik produkcji – Gryfino (30 km od Szczecina)

Gryfino k. Szczecina.
21 maja, 2024
Oferta nieaktywna
Oferta ważna do:
1 marca, 2025
28,10/ h

Odkryj świat pracy z Jobsi.pl - Twoim globalnym centrum rekrutacji. Jako część Grupy BISAR , łączymy ludzi z najlepszymi pracodawcami w Polsce i na świecie. Gdziekolwiek jesteś, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealną pracę i zapewnić wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacji. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i zobacz, jak możemy wspierać Twój rozwój.

Opis oferty

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Gryfino (30 km od Szczecina)
Miejsce zamieszkania: Gryfino

Zatrudnienie: Umowa zlecenie

Wynagrodzenie:

  • Gwarantowana stawka: 28,10 zł brutto/godzinę

Wypłaty: Regularnie, między 15. a 20. dniem każdego miesiąca.

Obowiązki:

  • Mężczyźni zajmują się ładowaniem i serwisowaniem pralek.
  • Kobiety wykonują pracę manualną, sortując czyste pranie zgodnie z wymaganiami, a także pracują z prasą do prasowania.
  • Praca nie jest trudna. Wszystkiego można się nauczyć!

Harmonogram pracy:

  • Praca w systemie dwuzmianowym, po 8 godzin na zmianę.
  • Pierwsza zmiana: 06:00 – 14:00.
  • Druga zmiana: 14:00 – 22:00.
  • Praca 5 dni w tygodniu, z płatnymi przerwami.
  • Za pracę w soboty wypłacane jest dodatkowe 100 zł brutto
  • Za pracę w dni świąteczne +130 zł brutto

Zakwaterowanie:

  • Komfortowe domy wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia.
  • Koszt zakwaterowania: 400 zł miesięcznie, odliczane od wynagrodzenia.
  • Możliwość zakwaterowania par.

Transport:

  • Bezpłatny dojazd do pracy

Dodatkowe informacje:

  • Odzież wydaje pracodawca
  • W obiekcie utrzymana jest stała temperatura: +20°C do +22°C.
  • Na terenie zakładu dostępna jest stołówka oraz automaty z darmowymi napojami.

Rozpoczęcie pracy:

  • W ciągu 2-3 dni po przyjeździe.

Zachęcamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!