Aktualności

 • Godna zaufania agencja pośrednictwa pracy – na co zwrócić uwagę? | Dziennik Bałtycki

  Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na pracowników ze Wschodu, jak grzyby po deszczu wyrastają również agencje pośredniczące w rekrutacji cudzoziemców. Na co zwrócić uwagę, zanim podpiszemy umowę z wybraną agencją, doradza Filip Aryanowicz, wiceprezes agencji Bisar, specjalizującej się w rekrutacji pracowników z Ukrainy i pracowników z Azji nie tylko do Polski, ale również Europy Zachodniej.

 • Filip Aryanowicz opowiada o tym, jak wygląda współpraca z agencją zatrudniającą obcokrajowców | CEO

  Nie da się nie zauważyć, że od pewnego czasu Polska jest popularnym miejscem migracji zarobkowej mieszkańców Wschodu. Polscy pracodawcy, którzy zmagają się z niedostateczną liczbą rąk do pracy chętnie zatrudniają w swoich przedsiębiorstwach nie tylko Ukraińców i Białorusinów, ale również mieszkańców Dalekiego Wschodu. Filip Aryanowicz, wiceprezes agencji pracy Bisar tłumaczy, jak krok po kroku, wygląda zatrudnianie cudzoziemców przy współpracy z pośrednikiem.

 • Filip Aryanowicz o asymilacji cudzoziemców pracujących w Polsce | WP

  Coraz częściej jedynym sposobem na poprawę sytuacji nie tylko małych firm, ale i dużych przedsiębiorstwach staje się zatrudnienie pracowników z Ukrainy. Cudzoziemcy podejmujący pracę w Polsce, zwłaszcza ci, którzy współpracują z agencją pracy taką jak Bisar, na ogół wykazują zadowolenie z warunków pracy i poziomu życia w naszym kraju. Sprzyja temu m.in. łatwa asymilacja pracowników ze Wschodu, w tym m.in. pracowników z Ukrainy, ale również pracowników z dalekiej Azji.
 • Filip Aryanowicz o wynajmie pracowników ze Wschodu | StockWatch

  Od pewnego czasu w Polsce, obok znanego już wszystkim outsourcingu, pojawia się zwiększone zapotrzebowanie na leasing pracowników ze Wschodu. Filip Aryanowicz – wiceprezes agencji Bisar – podkreśla, że to między innymi bardzo wygodna forma tymczasowego zatrudnienia fachowców i specjalistów. W jakich branżach i sytuacjach sprawdzi się szczególnie leasing pracowników ze Wschodu?

 • Bisar partnerem Złotych Tarasów w projekcie Akademia Kariery | Życie Warszawy

  Złote Tarasy udowadniają, że potrafią w pełnym wymiarze wykorzystać potencjał swojej lokalizacji i popularności wśród warszawiaków oraz wielu osób przyjeżdżających do stolicy. Stworzenie projektu edukacyjnego, jakim jest Akademia Kariery – nomen omen – na Złotej, to znakomity pomysł na aktywizację młodych osób – komentuje Robert Abramek, prezes Bisar

 • Czy Ukraińcy wyjadą za pracą z Polski do Niemiec? | Rzeczpospolita

  Niemiecki rząd otwiera się na wykwalifikowanych pracowników spoza Unii Europejskiej. Od jakiegoś czasu wszyscy zadajemy sobie pytanie, jakie skutki dla polskiej gospodarki będzie miała ta zmiana. Czy można przewidywać masowy odpływ Ukraińców z polskiego rynku pracy? Rozmawiamy z Robertem Abramek, prezesem spółki Bisar

 • Filip Aryanowicz o perspektywach rynku pracy | Super Express

  Rekordowo niski poziom bezrobocia w kraju i poszerzające się braki kadrowe w wielu sektorach rynku sprawiają, że wiele polskich firm staje przed nie lada wyzwaniem. Brak wykwalifikowanych pracowników hamuje rozwój polskich biznesów – nie jesteśmy w stanie produkować i sprzedawać więcej, ponieważ brakuje nam rąk do pracy.

 • Filip Aryanowicz ``Człowiekiem roku`` na Ukrainie

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz wiceprezes Filip Aryanowicz znalazł się w gronie najbardziej zasłużonych osób dla regionu Wołyńskiego w 2018 roku. ????????????

  Jesteśmy dumni, że nasza praca na linii polsko-ukraińskiej została dostrzeżona i wyróżniona prestiżową nagrodą „Człowieka roku”
  Wydarzenie odbiło się szerokim echem w ukraińskich mediach!

 • Wspieramy polskie firmy w rozwoju | Forbes

  Dzisiejszy rynek pracy to nieustająca walka o pracowników i zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych. Braki kadrowe doskwierają praktycznie każdej branży, a brak fachowców na rynku pracy spowalnia rozwój biznesów. Bisar stara się zapełnić tę lukę i pomaga firmom w ich rozwoju.

 • Idealne CV to połowa sukcesu? | Money.pl

  Curriculum Vitae, brzmi tajemniczo i poważnie. Jednak to nie tylko czarna czcionka na białej kartce ze zdjęciem nieśmiało umieszczonym w górnym rogu. CV powinno być wizytówką kandydata. Zawierać takie informacje, które zainteresują potencjalnego pracodawcę, przyciągną jego wzrok i spowodują, że dokument nie wyląduje w koszu tuż po jego zobaczeniu. Profesjonalne CV to oczywiście nie wszystko, ale warto pamiętać, że wzbudzenie zainteresowania zbliża nas do objęcia wymarzonego stanowiska.

 • Nowelizacja Kodeksu Pracy w 2019r. | Finanse.wp.pl

  Nowelizacja Kodeksu Pracy oznacza nowe prawa i nowe obowiązki, a stawić im czoła muszą zarówno pracodawcy, jak i pracownicy. Prace nad zmianami w Kodeksie, prowadzone były od kilkunastu miesięcy. Specjalnie do tego powołana Komisja Kodyfikacyjna zapowiadała nowelizacje, które wzbudzały niemałe kontrowersje. Odpracowanie przerwy na papierosa, zwolnienia kobiet w ciąży czy likwidacja urlopu na żądanie, to tylko niektóre z nich. Ostatecznie, ku uldze tysięcy związkowców, nie zostały jednak zatwierdzone. Sprawdź, zatem co zmieniło się w Prawie Pracy i co cię czeka w najbliższym czasie.

 • Filip Aryanowicz o leasingu pracowników oraz outsourcingu procesu rekrutacji | Kadry +

  Nie da się ukryć, że na polskim rynku trwa walka o pracowników, aby zapewnić ciągłości procesów produkcyjnych. Największe polskie przedsiębiorstwa borykają się z brakami kadrowymi. Na polskim rynku pracy brakuje wciąż wielu fachowców, ale nie mniejsze zapotrzebowanie na pracowników jest na najbardziej podstawowych stanowiskach

 • Poszukiwany potencjał pracowników | Harvard Business Review

  Ze względu na coraz większy brak wykwalifikowanej kadry, ale przede wszystkim coraz większe wymagania pracowników, dzisiaj praktycznie każda firma w Polsce powinna mieć program zarządzania talentami. Pracodawca musi świadomie zarządzać międzypokoleniowym zespołem, gdyż co innego liczy się dla pokolenia X, a zupełnie inne wartości ma pokolenie milenialsów.

 • Przypływy i odpływy na rynku pracy | Harvard Business Review

  Wraz z rosnącą migracją Polaków do Europy Zachodniej polski rynek pracy potrzebuje coraz więcej pracowników z zagranicy. O tym, jak zapełnić tę lukę i skutecznie wspierać polskie firmy w rozwoju, mówi Filip Aryanowicz, wiceprezes zarządu w firmie Bisar.

  Bisar to ogólnopolska agencja pracy o międzynarodowym zasięgu. Specjalizujecie się w usługach rekrutacyjnych, outsourcingu, logistyce zasobów ludzkich i formalnościach kadrowo‑podatkowych. W jaki sposób rekrutujecie pracowników z zagranicy?

Kontakt

JOBSI Sp. z o.o.
Obrońców Westerplatte 5
83-000 Pruszcz Gdański
NIP: 5272859029
REGON: 380832849

Dla pracownika

Call center:
+48 58 350 2300
+38 095 649 7272

Wyślij swoje CV
jobs@jobsi.pl

Dla pracodawcy

Call center:
+48 58 350 2300
+38 095 649 7272

Wyślij zapytanie:
biuro@jobsi.pl